CoCoBokeh Wallpaper for iOS7

iPhone ve iPad için Duvar Kağıdı Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 10.4 MB
  • Version 1.5
  • Dil TR / EN
  • Firma Liu Cong
CoCoBokeh Wallpaper for iOS7; iOS işletim sistemli cihazlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz duvar kağıdı uygulamasıdır.

CoCoBokeh Wallpaper for iOS7; iOS işletim sistemli cihazlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz duvar kağıdı uygulamasıdır. 

CoCoBokeh Wallpaper for iOS7 ile gerekli araçları ara yüzden temin ederek kendi duvar kağıdınızı şekillendirebilir yada sıfırdan oluşturabilirsiniz. Oldukça basit ve şık tasarımı ile CoCoBokeh Wallpaper for iOS7 kullanıcılarına oldukça renkli ve eğlenceli duvar kağıtları sunmaktadır. Uygulamanın içeriğinde 80 farklı fırça efekti, 125 bulanıklaştırılmış arka plan, 50 farklı yazı, istediğini yazabilme, geri alma, ana sayfa ve kilit ekranı uygulaması, sosyal medya üzerinden paylaşım gibi kullanıcılarının işine yarayacak faydalı fonksiyonları bulunmaktadır. 

Sizde iPad ve iPhone cihazlarınızda aynı duvar kağıtlarını kullanmaktan sıkıldıysanız ve biraz eğlence arıyorsanız CoCoBokeh Wallpaper for iOS7 uygulaması tam size göre bir tasarımdır. CoCoBokeh Wallpaper for iOS7 uygulamasını iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip hemen kullanamaya başlayabilirsiniz. 

CoCoBokeh Wallpaper for iOS7 indir